Novinky  >

Time attack

21.04.2013

Time Attack po novom!


Aj tento rok vám Slovakia Ring prináša obľúbenú sériu Time Attack! Tak ako v ostatných dvoch rokoch, Time Attack sú preteky určené pre každého. Doslova každý tak môže zažiť atmosféru a priebeh automobilových pretekov v bezpečnom prostredí profesionálneho pretekárskeho okruhu. Z časového hľadiska je Time Attack navrhnutý tak, aby jazdci mohli na trati stráviť čo najdlhší čas.

 

Novinkou v tomto roku bude rozšírenie programu tréningov a kvalifikácií o ozajstné preteky na 3 kolá! Vypočuli sme tak želanie jazdcov a po absolvovaní tréningových jázd a bodovanej kvalifikácie si budete môcť zmerať sily so svojimi súpermi v priamych súbojoch na trati! Dávame vám možnosť vybrať si: či už si vyberiete len štart v tréningoch na 4x30 min, alebo len v kvalifikácii a pretekoch, či dokonca absolvujete kompletný program dňa -- to je len na vás!

 

Všetky kolá seriálu Time Attack sa pôjdu na najdlhšom variante 4, teda 5922 metrov dlhom okruhu Majstrovstiev sveta WTCC či GT1. Všetky detaily nájdete v pravidlách seriálu Time Attack, tak ich čítajte pozorne. 

 

Každý úcastník Time Attacku a aj každý kto sa umiestni na podiu víťazov získava: Poukžku na nákup tovaru Black Diamond Performance alebo EBC Brakes od firmy Dobrebrzdy.sk, vo výške 10 EUR.

 

Taktiež každý kto sa umiestni na pódiu v druhom preteku dňa získava poukážku na zľavu na nákup ľahkých, pevných a cenovo dostupných, hliníkových diskov vo výške 30 EUR od firmy Team Dynamics.

 

Na záver sa zo všetkých jazdcov zúčastnených na Time Attacku, na každom podujatí vyžrebuje jeden, ktorý dostane poukážku na zľavu na nákup chladiacej kvapaliny EVANS Coolants vo výške 10% od firmy Dobrebrzdy.sk.

 

Partneri seriálu:

 

www.nipponcars.sk

www.teamdynamics.sk