Online predaj  >  Darčekové poukážky  >

Darčekové poukážky

Tipy na darčeky. Hľadáte originálny darček pre rodičov, priateľa či priateľku?

Pripravili sme pre vás darčekové poukážky našich najobľúbenejších produktov. Vyberte si z pestrej ponuky adrenalínových zážitkov a prekvapte blízkych netradičným darčekom.

Alebo darujte bezpečnosť. V Centre bezpečnej jazdy ponúkame kurzy pre autá aj motorky, ktoré pomôžu vám a vašim blízkym zvládať krízové situácie na profesionálnom cvičisku v rámci areálu.

Po zakúpení poukážky online, vám zašleme poukážku e-mailom vo formáte pdf.

Jazda vlastným automobilom na okruhu SLOVAKIA RING

Jazda vlastným automobilom na okruhu SLOVAKIA RING

Otestujte náš okruh, vyskúšajte si na vlastnej koži náročnosť trate a vcíťte sa do role profesionála. Takmer každý deň môžete zdokonaľovať svoje vodičské schopnosti. Aktuálne v ponuke aj vianočná AKCIA.

ZOBRAZIŤ PONUKU

Jazda vlastným motocyklom na okruhu SLOVAKIA RING

Jazda vlastným motocyklom na okruhu SLOVAKIA RING

Z času na čas sa v každom z nás prebudí šelma a práve SLOVAKIA RING je to pravé miesto, kde ju môžete vypustiť. Kladieme dôraz na maximálnu bezpečnosť výbehových zón a na vysokú úroveň technického zabezpečenia, preto je náš areál to pravé miesto pre vás a vašu motorku. Aktuálne v ponuke aj vianočná AKCIA.

ZOBRAZIŤ PONUKU

Jazda na automobile z flotily SLOVAKIA RING

Vaše motorové vozidlo nie je prispôsobené jazde na okruhu. Už po troch kolách dochádza k opotrebovaniu pneumatík, brzdových kotúčov i brzdového obloženia. Naše vozidlá podstúpili špeciálnu úpravu rámovej konštrukcie, motora i brzdového systému, aby zvýšili vašu bezpečnosť i zážitok z jazdy.

ZOBRAZIŤ PONUKU

Race taxi

Race Taxi

Adrenalínový zážitok z jazdy na okruhu so skúseným pretekárom na športovom vozidle v úlohe spolujazdca.

ZOBRAZIŤ PONUKU

Kurzy bezpečnej jazdy

Kurzy bezpečnej jazdy

Naučte sa zvládať krízové situácie na profesionálnom cvičisku. Kurzy pre autá aj motorky. Efektívne tréningy organizované v rámci areálu nášho pretekárskeho okruhu.

ZOBRAZIŤ PONUKU

Sezónne permanentky

Na všetky voľné jazdy roku 2019.

ZOBRAZIŤ PONUKU