Cyklisti lámali na SLOVAKIA RINGU rekordy

Ďalší ročník najväčšieho cyklistického maratónu u nás - 24h SLOVAKIA RING Cycling Race, skončil túto stredu s novými rekordmi!

Minuloročný cyklistický rekord víťazov v hodnote 964,96 km prekonal tento rok šesťčlenný mužský tím PRO CYCLING - Aone race team. Ich nové rekordné číslo znie 994,56 km! Minuloroční víťazi tím Bratranci tentokrát skončili druhí, no taktiež s výnimočným výkonom 988,64 km. Tretí v celkovom hodnotení skončil PRO CYCLING - Sporttour.sk cappuccino team, s identickým počtom najazdených kilometrov, rovnako ako ďalší klasifikovaní až po 6. miesto.

Unikátny výkon podal aj "sólista" Thomas Hribernig, ktorý sám odjazdil 769,6 km. To je o vyše 35 km viac, než dosiahol minuloročný rekordman tejto kategórie Michal Švec.

Do pretekov bolo prihlásených 348 jazdcov, z toho 307 mužov a 41 žien.

Okruh SLOVAKIA RING bude teraz znovu patriť automobilovým pretekom. Už 5.-7. júla u nás privítame OMV MaxxMotion TRUCK RACE OF SLOVAKIA, čiže FIA Majstrovstvá Európy preteky ťahačov FIA ETRC, spolu s formulovým seriálom Maxx Formula.